YHTEYSTIEDOT

 

Riihimäen Moottoripyöräkerho
Kahvakopla ry.


kahvakopla.info@gmail.com

Postiosoite: PL 126, 11101 RIIHIMÄKI

Käyntiosoite: Mäkikuja 15, 11100 RIIHIMÄKI

 

YHTEYSHENKILÖT

KAHVAKOPLAN YHTEYSHENKILÖT:

 

Hallitus 2019:

Puheenjohtaja, talousasiat, road racing: Jori Nieminen, 050 441 1588, jori.nieminen@gmail.com

Varapuheenjohtaja ja endurotoiminta: Sami Vasala, 040 735 0511, sami.vasala@elisanet.fi

Sihteeri, jäsenasiat: Tiina Sointula, 044 203 2525, tiina.sointula@gmail.com

Karhin vastaava: Arto Rintakoski, 0400 842 148

MX-puoli, junnutoiminta: Tommy Matikainen, 050 339 6277

Motoristit: Jonne Riihimäki, 040 523 4288, jarip.riihimaki@kolumbus.fi

Ympäristöasiat: Otto Tengman, 0400 833 733, otto.tengman@kolumbus.fi

Mauri Harjumäki: 040 762 9240, mauriharjumaki@gmail.com

Pekka Tammilehto: 0400 453 119, pekka.tammilehto@elisanet.fi

 

Hallituksen varajäsenet:

Pekka Tuominen, 040 716 3374, pp.tt@elisanet.fi

Erno Venäläinen, 040 525 4639, elv@me.com  (road racing)

Virve Pirinen, 040 559 1459, virve@welho.com  (kotisivut ja sisäinen tiedotus)

 

 

Muut yhteyshenkilöt:

Kerhotilan asiat ja avaimet: Eija Nurmi, 0400 971 707, eijanoma@gmail.com

Nuoriso ja valmennus: Mika Karma, 040 726 5596, mika.karma@mijorak.fi

Ota yhteyttä Kahvakoplaan

KAHVAKOPLAN LASKUTUSTIEDOT

PDF-tiedostoLaskutusohje 2019.pdf (483 kB)

REKISTERI- JA TIETOSUOJASELOSTE

PDF-tiedostoRekisteri- ja tietosuojaseloste.pdf (449 kB)